Rekrutacja

Jeżeli chciałbyś zostać jednym z setki studentów objętych całorocznym programem wyzwań i możliwości rozwoju – trafiłeś w dobre miejsce.

Zapraszamy Cię do zgłoszenia się do programu Top Young 100, w którym będziesz miał szansę przez rok rozwijać się pod okiem osobistego mentora- menedżera z braży TSL oraz będziesz próbował swoich sił rozwiązując REALNE problemy biznesowe naszych partnerów.

Udział w projekcie oprócz rozwijania kompetencji ściśle powiązanych z pracą w logistyce, zakupach i produkcji da Ci szansę na rozwinięcie kompetencji miękkich poprzez doskonalenie umiejętności pracy w zespole i wychodzenie z własnej strefy komfortu w celu zdobycia jak najcenniejszych doświadczeń.

Gotowy?
– poniżej znajduje się opis, który krok po kroku wyjaśni Ci proces aplikacji do projektu.


1. Etap rekrutacji na Uczelniach wspierających projekt
Nikt nie zna swoich studentów lepiej niż uczący ich akademicy. Pierwszy etap rekrutacji będzie miał miejsce na Twojej uczelni- odnajdź opiekuna programu Top Young 100 i zanieś mu swoje CV opisujące zebrane przez Ciebie doświadczenie.
Pamiętaj – każda aktywność może okazać się cenna! Dopytaj, czy Twój opiekun uczelniany wymaga jakichś dodatkowych dokumentów i umów się z nim na rozmowę.

Lista uczelni wspierających znajduje się tutaj.
Jeżeli Twojej uczelni nie ma na liście – czytaj dalej, wszystko się wyjaśni!

Po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji opiekun kierunku poinformuje Cię o możliwości uczestnictwa w….

2. … drugim etapie rekrutacji!
Który przeprowadzany będzie przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów – organizatora programu Top Young 100. Terminy drugiego etapu rekrutacji zostaną podane po zakończeniu rozmów studentów z swoimi uczelnianymi opiekunami.

3. I w drogę!
Wszystkie osoby objęte projektem będą przez cały rok miały okazję zdobyć doświadczenie i wiedzę, których samodzielne zebranie mogłoby trwać o wiele dłużej. Nie martw się – twoja uczelnia wie o naszym projekcie, ciężko pracując będziesz w stanie pogodzić swoje obowiązki uczelniane z uczestnictwem w projekcie.

Rada na koniec!
Projekt może być dla Ciebie szansą na wejście na rynek pracy z „przytupem”. Pamiętaj – liczymy na Ciebie i Twoje zaangażowanie – uczestnictwo w projekcie daje wymierne korzyści ale jest również wymagające!

*Moja uczelnia nie jest oficjalnym partnerem TY100
Nic straconego – poinformuj nas o chęci uczestnictwa w projekcie. W wiadomości zwrotnej otrzymasz informację na temat informacji, które będziesz musiał nam dostarczyć. Po załatwieniu formalności czeka Cię to co innych – proces rekrutacji.

Do zobaczenia na konferencji inauguracyjnej! – Katowice, Kwiecień 2018

Zapraszamy na nasze social media: Topyoung 100 PSML

Skontaktuj się z nami