Zwycięzcami konkursu ,,Logistyczne Podchody’’ zostali:

Miejsce I
ZESPÓŁ LogiGo - Mateusz Tomczak, Martyna Majewska, Dominika Gabrysiak - reprezentanci Technikum nr.3 w Łodzi
Miejsce II
Zespół Paleciaki WWM - Magdalena Nowak, Wiktoria Michalewicz, Wiktor Zniszczoł - reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach
Miejsce III
Zespół Lokotrans - Jakub Marzec, Julia Ludwikowska, Magorzata Anduła - reprezentanci Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku
Zespół LOG-1 - Marzena Konopka Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach

,,Program Junior Top Young 100 umożliwił nam przede wszystkim rozwoju i zdobycie nowych kompetencji. Na poziomie szkół średnich jest mało programów skierowanych do uczniów szkół średnich."

"Udział w programie był dla nas świetna okazja do poszerzenia wiedzy, a także wzięcia udziału w większej inicjatywie niż dotychczas znane olimpiady naukowe."

,,Miło wspominamy konkurs ,,Logistyczne Podchody’’, w którym najtrudniejsze było to, że nie było jednej, poprawnej odpowiedzi. Zmuszało nas to do zwiększonego wysiłku, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie."

Przeprowadzona wśród uczestników I edycji programu Junior Top Young ankieta wskazuje, że 98 % uczestników poleca program JUNIOR TOP YOUNG.

II edycja PROGRAMU JUNIOR TOP YOUNG 100 .. już wkrótce.

kula teodor

Teodor
Kula

dr Piotr Hanus

Piotr
Hanus

canibol

Kacper Caniboł

knauer

Jakub
Knauer

mde

Klaudia Frątczak

Lider Programu
Członek Zarządu PSML,
Chief Business Development Officer/Managing Director - ESA Logistika (Hitachi Transport System Group)

Inicjator i akademicki koordynator projektu
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Koordynator projektu
Kupiec taktyczny w Scanfil

Koordynator projektu
Transport Junior Manager w Jerónimo Martins Polska (Biedronka)

Koordynator Konkursu “Logistyczne podchody”

Sylwia

Sylwia Brączek

Jakub Wybieralski

Jakub Wybieralski

Izabela Preś

Izabela
Preś

Maciej Dudek

Maciej
Dudek

Podolski

Roman Podolski

Unilever

Tenneco Automotive

DHL

Valeo

SK Login

Grzegorz Stańczak

Grzegorz Stańczak

Maciej Zwyrtek

Agata Zeman

Agata Zeman

Agata Hagno

Agata
Hagno

Maciej Kokot

Mikołaj
Kokot

TOP100_ikonka-glowa_522

Katarzyna Nowosielecka

Spedimex

Kuźnia Trans

JYSK

DPM

Netizens


Członek zespołu

DM

Dawid Majcherek

MT

Magdalena Tuora

KP

Kamil Pogorzelski

AD

Agata Dobrzyńska

Koordynator Biura Medialnego

Członek zespołu

Członek zespołu

Członek zespołu